Deschis Clam Pentru o excursie de o zi tenis turneul de la dubai Venire Sculptor brazdă

Sorana Cîrstea a câștigat cel mai lung meci al sezonului în WTA! De ce și-a  cerut scuze la Dubai - Eurosport
Sorana Cîrstea a câștigat cel mai lung meci al sezonului în WTA! De ce și-a cerut scuze la Dubai - Eurosport

Ana Bogdan, finalistă în turneul de tenis din Dubai

Câţi bani poate obţine Simona Halep dacă va câştiga WTA Dubai. Premiile  turneului din categoria Premier 5
Câţi bani poate obţine Simona Halep dacă va câştiga WTA Dubai. Premiile turneului din categoria Premier 5

Djokovici a fost prezent la Expoziţia Universală înainte de participarea la  turneul din Dubai. “Sunt încântat să revin pe terenul de tenis!”
Djokovici a fost prezent la Expoziţia Universală înainte de participarea la turneul din Dubai. “Sunt încântat să revin pe terenul de tenis!”

DUBAI | Romania Tenis

Tenis: Rusul Andrei Rublev a câştigat turneul de la Dubai (ATP) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Rusul Andrei Rublev a câştigat turneul de la Dubai (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Barbora Krejcikova, campioană la Dubai! Victorie neașteptată cu Iga  Swiatek, liderul mondial WTA
Video | Barbora Krejcikova, campioană la Dubai! Victorie neașteptată cu Iga Swiatek, liderul mondial WTA

WTA Dubai: Ana Bogdan, în optimi - Duel cu una dintre marile favorite -  HotNews.ro
WTA Dubai: Ana Bogdan, în optimi - Duel cu una dintre marile favorite - HotNews.ro

Medvedev s-a impus în finala turneului de la Dubai și a ajuns la 3 titluri  consecutive în 2023 - Eurosport
Medvedev s-a impus în finala turneului de la Dubai și a ajuns la 3 titluri consecutive în 2023 - Eurosport

Directorul turneului de la Dubai, cuvinte uimitoare la adresa lui Halep!  "De cartea recordurilor!" - Eurosport
Directorul turneului de la Dubai, cuvinte uimitoare la adresa lui Halep! "De cartea recordurilor!" - Eurosport

Simona Halep debutează astăzi la turneul de la Dubai

Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu  și Ruse debutează marți | Digi24
Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu și Ruse debutează marți | Digi24

Tenis: Simona Halep a anunţat că nu va participa la turneul WTA de la Dubai  | replicaonline.ro
Tenis: Simona Halep a anunţat că nu va participa la turneul WTA de la Dubai | replicaonline.ro

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Dubai! Suma primită pentru  calificarea în semifinale - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Dubai! Suma primită pentru calificarea în semifinale - Fanatik.ro

Dubai Tennis Championships - Wikipedia

Tenis: Americanca Jessica Pegula, a treia favorită, va fi adversara Anei  Bogdan, în optimi la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Americanca Jessica Pegula, a treia favorită, va fi adversara Anei Bogdan, în optimi la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jelena Ostapenko a primit o lecție de tenis la Dubai, după ce a câștigat  primul set cu 6-2 în duelul cu Aryna Sabalenka
Jelena Ostapenko a primit o lecție de tenis la Dubai, după ce a câștigat primul set cu 6-2 în duelul cu Aryna Sabalenka

Scoruri WTA Dubai, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Ana Bogdan s-a calificat în turul doi la turneul de la Dubai - 20.02.2023 |  BURSA.RO
Ana Bogdan s-a calificat în turul doi la turneul de la Dubai - 20.02.2023 | BURSA.RO

WTA Dubai 2022: Duel românesc, miercuri, între Halep și Ruse : Europa FM

Ana Bogdan ajunge in turul 3 la Dubai - Onlinesport.ro

Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal de la Dubai

Ana Bogdan s-a calificat în turul secund la turneul WTA 100 de la Dubai. Ce  recompensă va primi românca
Ana Bogdan s-a calificat în turul secund la turneul WTA 100 de la Dubai. Ce recompensă va primi românca

Daniil Medvedev a câştigat turneul ATP de la Dubai

Organizatorii turneului de tenis Dubai Duty Free au anunțat că Simona  Halep, campioana en-titre s-a retras din turneu - Simona Halep
Organizatorii turneului de tenis Dubai Duty Free au anunțat că Simona Halep, campioana en-titre s-a retras din turneu - Simona Halep

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari  emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video -  Fanatik.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

turneu tenis Dubai 2021 - Stiri - spotmedia.ro

Alexandra Dulgheru a câștigat turneul de tenis ITF din Dubai | Sport |  Radio România Actualitați
Alexandra Dulgheru a câștigat turneul de tenis ITF din Dubai | Sport | Radio România Actualitați

Tenis / Ana Bogdan, Eliminată De Americanca Jessica Pegula Din Turneul WTA  De La Dubai — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Ana Bogdan, Eliminată De Americanca Jessica Pegula Din Turneul WTA De La Dubai — MyCTA.ro — Stiri Constanta