Administra Inevitabil sunet telekom sport minutul 91 uşor Skalk Slăbiciune

EXCLUSIV | Cornel Dinu, necruţător! A distrus doi jucători de la Dinamo  după remiza cu Voluntari: "Nu înţeleg cum pot fi aduşi! Seamănă cu morsele  din Antarctica"
EXCLUSIV | Cornel Dinu, necruţător! A distrus doi jucători de la Dinamo după remiza cu Voluntari: "Nu înţeleg cum pot fi aduşi! Seamănă cu morsele din Antarctica"

Luni vă aștept la prima ediție Minutul 91 la Telekom Sport Romania ! De la  ora 22:30, imediat după Astra - Viitorul. În studio Cornel Dinu și Cristi  Balaj! | By Dan Udrea | Facebook
Luni vă aștept la prima ediție Minutul 91 la Telekom Sport Romania ! De la ora 22:30, imediat după Astra - Viitorul. În studio Cornel Dinu și Cristi Balaj! | By Dan Udrea | Facebook

JURNAL TELEKOM SPORT CU GEANINA IACOB - YouTube

MINUTUL 91 | Transferurile lui Miculescu și Rusu la FCSB, discutate intens  - YouTube
MINUTUL 91 | Transferurile lui Miculescu și Rusu la FCSB, discutate intens - YouTube

MINUTUL 91 | "CFR 75%, FCSB 25%". Sezonul regulat s-a terminat, Cornel Dinu  oferă șanse la titlu - YouTube
MINUTUL 91 | "CFR 75%, FCSB 25%". Sezonul regulat s-a terminat, Cornel Dinu oferă șanse la titlu - YouTube

VIDEO | Cornel Dinu face praf un jucător de la Dinamo: "Pseudo-fotbalist,  din ăsta cu cărare pe mijloc, care îi afectează şi creierul" + critici la  adresa lui Florin Prunea şi Ionel
VIDEO | Cornel Dinu face praf un jucător de la Dinamo: "Pseudo-fotbalist, din ăsta cu cărare pe mijloc, care îi afectează şi creierul" + critici la adresa lui Florin Prunea şi Ionel

Minutul 91. Ediție incendiară la Telekom Sport! S-au analizat toate fazele  controversate de arbitraj - YouTube
Minutul 91. Ediție incendiară la Telekom Sport! S-au analizat toate fazele controversate de arbitraj - YouTube

Minutul 91 | Dinu: "Chirilă e un bufon al fotbalului" + "Era mai echitabil  un egal la Craiova-FCSB" - YouTube
Minutul 91 | Dinu: "Chirilă e un bufon al fotbalului" + "Era mai echitabil un egal la Craiova-FCSB" - YouTube

MINUTUL 91 | Pandi: "FCSB încearcă să gestioneze inceputul de sezon, având  ca exemplu anul trecut" - YouTube
MINUTUL 91 | Pandi: "FCSB încearcă să gestioneze inceputul de sezon, având ca exemplu anul trecut" - YouTube

Minutul 91 - Analiza unei etape cu 23 de goluri. Șase au fost marcate în  derby-ul FCSB - Dinamo - YouTube
Minutul 91 - Analiza unei etape cu 23 de goluri. Șase au fost marcate în derby-ul FCSB - Dinamo - YouTube

Revine emisiunea "Minutul 91". Lista invitaţilor Dolce Sport de luni

EXCLUSIV Panduru a deschis o discuţie interesantă la Minutul 91: ”De ce să  dai 40 de milioane pe Fabio Silva şi nu 3-4 milioane pe Octavian Popescu?”
EXCLUSIV Panduru a deschis o discuţie interesantă la Minutul 91: ”De ce să dai 40 de milioane pe Fabio Silva şi nu 3-4 milioane pe Octavian Popescu?”

Minutul 91 | Pandi, dezlănțuit. ”Dacă Becali avea un prosop, îl arunca prin  TV la bara lui Thiam? - YouTube
Minutul 91 | Pandi, dezlănțuit. ”Dacă Becali avea un prosop, îl arunca prin TV la bara lui Thiam? - YouTube

MINUTUL 91 ✓ BASARAB PANDURU ❌ CONSTANTIN ZOTTA: "STAI AȘA SĂ TE CERȚI..."  - YouTube
MINUTUL 91 ✓ BASARAB PANDURU ❌ CONSTANTIN ZOTTA: "STAI AȘA SĂ TE CERȚI..." - YouTube

Cornel Dinu despre schimbările făcute de FCSB la pauza meciului cu  Hermannstadt: ”Sunt total hilare!” EXCLUSIV
Cornel Dinu despre schimbările făcute de FCSB la pauza meciului cu Hermannstadt: ”Sunt total hilare!” EXCLUSIV

Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon!  Săpunaru e o stâncă" - YouTube
Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon! Săpunaru e o stâncă" - YouTube

Minutul 91 | ”Iordănescu a început treaba la FCSB ca pe șantier. Cu  îndemnul că avem mult de muncă” - YouTube
Minutul 91 | ”Iordănescu a început treaba la FCSB ca pe șantier. Cu îndemnul că avem mult de muncă” - YouTube

EXCLUSIV Cornel Dinu, laude pentru cuplul Toni Petrea - Thomas Neubert. Cum  explică "Mister" startul bun al FCSB: "100% e mâna echipei tehnice!"
EXCLUSIV Cornel Dinu, laude pentru cuplul Toni Petrea - Thomas Neubert. Cum explică "Mister" startul bun al FCSB: "100% e mâna echipei tehnice!"

Istoric televiziuni Telekom Sport - Blog Media Max

TELEKOMSPORT LIVE | Emisiunea "Minutul 91" analizează etapa a 10-a din Liga  1. Toate informațiile din sport sunt pe www.telekomsport.ro | By Orange  Sport | Facebook
TELEKOMSPORT LIVE | Emisiunea "Minutul 91" analizează etapa a 10-a din Liga 1. Toate informațiile din sport sunt pe www.telekomsport.ro | By Orange Sport | Facebook

Minutul 91 | Cornel Dinu: ”Iordănescu e rupt de realitate. Are un discurs  de basme la FCSB” - YouTube
Minutul 91 | Cornel Dinu: ”Iordănescu e rupt de realitate. Are un discurs de basme la FCSB” - YouTube

Basarab Panduru și Cornel Dinu, spectacol total la Telekom Sport | Minutul  91 - YouTube
Basarab Panduru și Cornel Dinu, spectacol total la Telekom Sport | Minutul 91 - YouTube

Telekom Sport îşi schimbă numele în Orange Sport – dvbnews.ro | Portal de  stiri media si informatie digitala
Telekom Sport îşi schimbă numele în Orange Sport – dvbnews.ro | Portal de stiri media si informatie digitala