Home

toamnă a suge Ca răspuns la steaua dinamo finala cupei 2011 Un prieten bun sagging Pinion

VIDEO / Steaua şi Dinamo au mai jucat o singură finală în afară  Bucureştiului, tot la Braşov. Roş-albaştrii au triumfat!
VIDEO / Steaua şi Dinamo au mai jucat o singură finală în afară Bucureştiului, tot la Braşov. Roş-albaştrii au triumfat!

Cum s-a transformat mapamondul de la ultima finală Steaua - Dinamo » Altă  lume, alt fotbal
Cum s-a transformat mapamondul de la ultima finală Steaua - Dinamo » Altă lume, alt fotbal

Vrem să ne luăm revanșa cu Dinamo, în finala cupei!" Ce spune Meme despre  viitorul lui Olăroiu la Steaua
Vrem să ne luăm revanșa cu Dinamo, în finala cupei!" Ce spune Meme despre viitorul lui Olăroiu la Steaua

Duelul care salvează TOTUL!** 3 motive pentru care Steaua și Dinamo vor  neapărat să câștige
Duelul care salvează TOTUL!** 3 motive pentru care Steaua și Dinamo vor neapărat să câștige

Tatarusanu si Balgradean, minusurile duelului Steaua – Dinamo din Cupa  Romaniei - Ziarul National
Tatarusanu si Balgradean, minusurile duelului Steaua – Dinamo din Cupa Romaniei - Ziarul National

Steaua şi-a trecut în palmares a 21-a Cupă a României | Sport | Radio  România Actualitați
Steaua şi-a trecut în palmares a 21-a Cupă a României | Sport | Radio România Actualitați

Cainii la finala Cupei Romaniei 2011 (Video) | PCH Dinamo

În sfîrşit, un meci Steaua - Dinamo în finala Cupei României

Finala Cupei României: Steaua - Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după  un meci mare! - Evenimentul Zilei
Finala Cupei României: Steaua - Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după un meci mare! - Evenimentul Zilei

Toate întâlnirile dintre Dinamo și FCSB în Cupa României. Raportul  victoriilor: 16-8 pentru roș-albaștrii
Toate întâlnirile dintre Dinamo și FCSB în Cupa României. Raportul victoriilor: 16-8 pentru roș-albaștrii

Cel mai controversat derby Steaua - Dinamo: finala Cupei României din 1988

Dinamo - Rapid 1-0 și "câinii" câștigă Cupa României! A marcat Scarlatache  ('58)
Dinamo - Rapid 1-0 și "câinii" câștigă Cupa României! A marcat Scarlatache ('58)

Finala Cupei Romaniei 2011 Dinamo-steaua 1-2 pch va fute dinamo HD - YouTube

Steaua a cedat ultima finală de Cupă în 1990. De atunci au urmat 5 trofee

Cupa scapa turma! Steaua, primul trofeu in 5 ani dupa 2-1 cu Dinamo! Vezi  super golurile lui Dica si Torje si autogolul lui Barboianu! VIDEO |  Sport.ro
Cupa scapa turma! Steaua, primul trofeu in 5 ani dupa 2-1 cu Dinamo! Vezi super golurile lui Dica si Torje si autogolul lui Barboianu! VIDEO | Sport.ro

Steaua-Dinamo 2-1 (cupa Romaniei) - YouTube

Finala Cupei Romaniei Steaua - Dinamo 2011 - Torte Steaua - YouTube

Steaua şi Dinamo şi-au disputat de 10 ori finala Cupei. Roş-albaştrii au  cîştigat de 6 ori
Steaua şi Dinamo şi-au disputat de 10 ori finala Cupei. Roş-albaştrii au cîştigat de 6 ori

Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua  1-2! Așa am trăit finala LIVE BLOG pe www.prosport.ro
Steaua lui Oli e numai una: a câștigat Cupa României!** Dinamo - Steaua 1-2! Așa am trăit finala LIVE BLOG pe www.prosport.ro

SĂPTĂMÂNA STEAUA - DINAMO Dinamo a fost coșmarul Stelei între mai 2008 și  mai 2011: a avut 7 meciuri consecutive fără înfrângere
SĂPTĂMÂNA STEAUA - DINAMO Dinamo a fost coșmarul Stelei între mai 2008 și mai 2011: a avut 7 meciuri consecutive fără înfrângere

Steaua castigatoarea cupei Romaniei

Cupa Romaniei/ 35 de lei, costul unui bilet pentru finala Steaua - Dinamo -  HotNews.ro
Cupa Romaniei/ 35 de lei, costul unui bilet pentru finala Steaua - Dinamo - HotNews.ro

EXCLUSIV VIDEO Mărturia lui Ștefan Bărboianu, după ce a îngropat-o pe Dinamo  în ultimul derby jucat cu trofeul pe masă: „Simțeam că niciun jucător nu mă  poate depăși”
EXCLUSIV VIDEO Mărturia lui Ștefan Bărboianu, după ce a îngropat-o pe Dinamo în ultimul derby jucat cu trofeul pe masă: „Simțeam că niciun jucător nu mă poate depăși”

Dinamo - steaua 1-2 25 mai 2011 Finala Cupei Romaniei - YouTube

FINALA CUPEI ROMÂNIEI DINAMO - STEAUA 1-2 FOTO