Dinamo București - Steaua București, 1-9 (0-6) - Steaua Liberă

REMEMBER / Steaua - Dinamo 4-1! Vlădoiu a dresat "câinii"

Daniel Oprița vrea să vadă Steaua - Dinamo în Liga 1: "Vedeți ce suporteri  aduc echipele astea?" | Sport.ro
Daniel Oprița vrea să vadă Steaua - Dinamo în Liga 1: "Vedeți ce suporteri aduc echipele astea?" | Sport.ro

Mi-e dor de un Steaua - Dinamo. De bannere și mesaje ca astea - Cristian  Scutariu
Mi-e dor de un Steaua - Dinamo. De bannere și mesaje ca astea - Cristian Scutariu

VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute!  Grigore și Keșeru au decis derby-ul
VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute! Grigore și Keșeru au decis derby-ul

DERBY-UL ROMÂNIEI. Steaua - Dinamo, scor 3-1. Rusescu şi arbitrul belgian  au muşcat din "câini" - Evenimentul Zilei
DERBY-UL ROMÂNIEI. Steaua - Dinamo, scor 3-1. Rusescu şi arbitrul belgian au muşcat din "câini" - Evenimentul Zilei

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 1-0, în Liga I - GALERIE FOTO

DINAMO-STEAUA 3-1. "Câinii" lui Andone au mușcat rău din liderul  Ligii I
DINAMO-STEAUA 3-1. "Câinii" lui Andone au mușcat rău din liderul Ligii I

Punctul în care nu a crezut nimeni: Steaua - Dinamo 1-1. Fundașul Grigore a  înscris cu o "scăriță" din penalty. Keșeru a egalat. Atmosfera a fost  incendiară
Punctul în care nu a crezut nimeni: Steaua - Dinamo 1-1. Fundașul Grigore a înscris cu o "scăriță" din penalty. Keșeru a egalat. Atmosfera a fost incendiară

STEAUA - DINAMO 1-1. Gnohere i-a adus un punct lui Dinamo, dupa ce Steliano  Filip si-a dat autogol. Toate reactiile dupa meci - Stirileprotv.ro
STEAUA - DINAMO 1-1. Gnohere i-a adus un punct lui Dinamo, dupa ce Steliano Filip si-a dat autogol. Toate reactiile dupa meci - Stirileprotv.ro

FOTO Templului îi stă bine în haine de derby » Peste 24.000 de suporteri au  creat o atmosferă de vis la Steaua - Dinamo
FOTO Templului îi stă bine în haine de derby » Peste 24.000 de suporteri au creat o atmosferă de vis la Steaua - Dinamo

22 de ani de la Steaua-Dinamo Kiev 1-0

Dinamo ramane lider dupa 1-1 cu Steaua! Tavalugul lui Reghe a ramas in  deal, Filip a luat rosu direct pe final de meci | Sport.ro
Dinamo ramane lider dupa 1-1 cu Steaua! Tavalugul lui Reghe a ramas in deal, Filip a luat rosu direct pe final de meci | Sport.ro

Steaua-Dinamo: 1-1. Grigore înscrie din penalty. Steaua egalează spre  finalul meciului | Digi24
Steaua-Dinamo: 1-1. Grigore înscrie din penalty. Steaua egalează spre finalul meciului | Digi24

VIDEO + FOTO Feel old yet? 4 ani de la ultimul Steaua - Dinamo jucat în  Ghencea! Spectacol total în tribune + Simona Halep a fost la meci
VIDEO + FOTO Feel old yet? 4 ani de la ultimul Steaua - Dinamo jucat în Ghencea! Spectacol total în tribune + Simona Halep a fost la meci

Steaua - Dinamo 1-1. Keşeru i-a salvat pe "roş-albaştri" în ultimul minut.  Spectacol în tribune. Superimagini!
Steaua - Dinamo 1-1. Keşeru i-a salvat pe "roş-albaştri" în ultimul minut. Spectacol în tribune. Superimagini!

Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui  Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 -  Antena Sport
Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 - Antena Sport

REZUMAT | Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby încins pe Arena Națională - YouTube

FCSB o mută pe Steaua. Marele derby Steaua - Dinamo a fost reprogramat din  cauza meciului echipei lui Gigi Becali
FCSB o mută pe Steaua. Marele derby Steaua - Dinamo a fost reprogramat din cauza meciului echipei lui Gigi Becali

STEAUA-DINAMO 1-1. Mulți nervi, fotbal mai puțin

Retro Tikitaka - Steaua - Dinamo Kiev - imagine din... | Facebook

Liga 1. Steaua - Dinamo 1-1. Florin Prunea I-a Executat Pe Ambii Portari Ai  Derby-ului. TACTICĂ: Reghe 2016, Versiunea Rege 2001! | Libertatea
Liga 1. Steaua - Dinamo 1-1. Florin Prunea I-a Executat Pe Ambii Portari Ai Derby-ului. TACTICĂ: Reghe 2016, Versiunea Rege 2001! | Libertatea