Home

Treci prin aspect depozitare scor romania cehia Zana gasping Debitarea

România U20 a învins Cehia U20! Gol senzațional marcat de Rădăslăvescu

România - Cehia 2-3, la U17. În minutul 84, era 2-0 pentru “Tricolori”

Romania - Cehia, scor 29-23, in grupa D la CM de handbal feminin;  tricolorele incheie pe locul doi - Stirileprotv.ro
Romania - Cehia, scor 29-23, in grupa D la CM de handbal feminin; tricolorele incheie pe locul doi - Stirileprotv.ro

MASCULIN | Federația Română de Fotbal | Pagina 304

Euro 2023 U21. Rezultatele primelor trei meciuri de duminică: Anglia,  Italia și Cehia și-au învins adversarele | adevarul.ro
Euro 2023 U21. Rezultatele primelor trei meciuri de duminică: Anglia, Italia și Cehia și-au învins adversarele | adevarul.ro

Portugalia U20 - România U20 2-1 în Elite League! Pierdem după ce am condus  85 de minute - Fanatik.ro
Portugalia U20 - România U20 2-1 în Elite League! Pierdem după ce am condus 85 de minute - Fanatik.ro

România U20 - Cehia U20 2-0 | Tricolorii succes în noul sezon al Elite  League. Curelea debutează cu dreptul - Eurosport
România U20 - Cehia U20 2-0 | Tricolorii succes în noul sezon al Elite League. Curelea debutează cu dreptul - Eurosport

România a revenit cu picioarele pe pământ, după succesul cu Kazahstan. A  pierdut la scor al doilea meci din grupă
România a revenit cu picioarele pe pământ, după succesul cu Kazahstan. A pierdut la scor al doilea meci din grupă

România U20 - Cehia U20 2-0. România U20 câștigă duelul cu selecționata  similară a Cehiei prin golurile lui Eduard Radaslavescu și Doru Andrei! |  Sport.ro
România U20 - Cehia U20 2-0. România U20 câștigă duelul cu selecționata similară a Cehiei prin golurile lui Eduard Radaslavescu și Doru Andrei! | Sport.ro

România a ratat calificarea în sferturile Campionatului Mondial de handbal  feminin | Digi24
România a ratat calificarea în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin | Digi24

Volei feminin: România – Cehia, scor 1-3, în grupa B din Golden League |  TVR.RO
Volei feminin: România – Cehia, scor 1-3, în grupa B din Golden League | TVR.RO

România - Cehia 2-0. Debut excelent în Elite League U20

FOTO | Naționala feminină, înfrângere la limită în fața Cehiei, în ultimul  amical al anului | Federația Română de Fotbal
FOTO | Naționala feminină, înfrângere la limită în fața Cehiei, în ultimul amical al anului | Federația Română de Fotbal

România învinge Cehia, scor 31-28, în primul meci la Campionatul European  de handbal feminin din Franţa
România învinge Cehia, scor 31-28, în primul meci la Campionatul European de handbal feminin din Franţa

VIDEO FRF.tv | România U17 termină la egalitate, scor 1-1, al doilea meci  amical cu Cehia U17 | Federația Română de Fotbal
VIDEO FRF.tv | România U17 termină la egalitate, scor 1-1, al doilea meci amical cu Cehia U17 | Federația Română de Fotbal

EURO 2012: CEHIA a învins GRECIA, scor 2-1, în grupa A la Euro-2012

România U20 - Cehia U20, scor 2-1, într-un meci... | News.ro

România U20 - Cehia U20 2-1. Deniz Giafer și Eduard Rădăslăvescu aduc  victoria echipei lui Bogdan Lobonț!
România U20 - Cehia U20 2-1. Deniz Giafer și Eduard Rădăslăvescu aduc victoria echipei lui Bogdan Lobonț!

Video | România U20 - Cehia U20 2-0. Micii ”tricolori”, debut cu victorie  în Elite League
Video | România U20 - Cehia U20 2-0. Micii ”tricolori”, debut cu victorie în Elite League

Volei feminin: România – Cehia, scor 1-3, în... | News.ro

România U 20 - Cehia U 20 2-0. Curelea debutează cu o victorie pe banca  tricolorilor mici - Playsport
România U 20 - Cehia U 20 2-0. Curelea debutează cu o victorie pe banca tricolorilor mici - Playsport

Daniel Pancu, eșec la debutul pe banca României U20

U20 | Înfrângere în fața Portugaliei în cel de-al doilea meci din Elite  League | Federația Română de Fotbal
U20 | Înfrângere în fața Portugaliei în cel de-al doilea meci din Elite League | Federația Română de Fotbal