administrare geniu Cronic prosport live tenis Nemulţumit gelozie Sigur

Așa-i în tenis, cu președintele Federației Române de Tenis, primul invitat

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Prosport

Ce a pățit Irina Begu după ce a detronat-o pe Simona Halep din statutul de  „rachetă" numărul 1 a României!
Ce a pățit Irina Begu după ce a detronat-o pe Simona Halep din statutul de „rachetă" numărul 1 a României!

O mare campioană a tenisului, transformată din cauza bolii

Nopțile devoratorilor de tenis: LIVE BLOG 14 zile din 14 pe ProSport. La  fel ca în
Nopțile devoratorilor de tenis: LIVE BLOG 14 zile din 14 pe ProSport. La fel ca în

LIVE BLOG Australian Open, ziua a șaptea. Blockbuster. New balls, please!  Surpriză de proporții, Serena a
LIVE BLOG Australian Open, ziua a șaptea. Blockbuster. New balls, please! Surpriză de proporții, Serena a

A venit anunțul oficial care o „distruge" pe Simona Halep!

Simona Halep | Știri, clasament, loc WTA și meciuri Simona Halep | Prosport

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 5 din 754 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 5 din 754 | Prosport

S-a stabilit ora partidei Halep - Suarez Navarro. Meciul va fi în format  LIVE BLOG pe www.
S-a stabilit ora partidei Halep - Suarez Navarro. Meciul va fi în format LIVE BLOG pe www.

Simona Halep - Jennifer Brady, turul 1 Australian Open. 7-6, 6-1 "Simo" a  debutat în forță și-n setul doi și-a spulberat adversara
Simona Halep - Jennifer Brady, turul 1 Australian Open. 7-6, 6-1 "Simo" a debutat în forță și-n setul doi și-a spulberat adversara

LIVE BLOG | Simona cea puternică! Halep a avut un final irezistibil într-un  meci maraton
LIVE BLOG | Simona cea puternică! Halep a avut un final irezistibil într-un meci maraton

LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 8-a | Happy Halep. Simona s-a calificat în  sferturi printr-
LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 8-a | Happy Halep. Simona s-a calificat în sferturi printr-

Principalul vinovat în cazul Simona Halep, arătat cu degetul

Ilie Năstase o apără pe Simona Halep și face dezvăluiri incredibile. Alte  jucătoare de tenis s-au dopat, dar au fost protejate. „Pleca sponsorul de  la WTA!” | EXCLUSIV ProSport LIVE
Ilie Năstase o apără pe Simona Halep și face dezvăluiri incredibile. Alte jucătoare de tenis s-au dopat, dar au fost protejate. „Pleca sponsorul de la WTA!” | EXCLUSIV ProSport LIVE

LIVE BLOG | Roland Garros 2019: Simona Halep o execută pe Iga Swiatek în  numai 45 de minute, scor 6-1, 6-0! "M-am simțit bine, tot ce vine de acum  înainte este bonus".
LIVE BLOG | Roland Garros 2019: Simona Halep o execută pe Iga Swiatek în numai 45 de minute, scor 6-1, 6-0! "M-am simțit bine, tot ce vine de acum înainte este bonus".

LIVE BLOG Simona Halep - Ajla Tomljanovic 4-6, 6-4, 7-5 în turul 2 la

Simona Halep a ratat revenirea în Top 10 după meicul cu Elina Svitolina

ProSport Live - Emisiune cu analize, imagini inedite, prezentate de  redactori cu experiență
ProSport Live - Emisiune cu analize, imagini inedite, prezentate de redactori cu experiență

EXCLUSIV | Cele trei adversare care o încurcă cel mai mult pe Simona Halep.  Antrenorul anunță: "Ele nu-i plac deloc!"
EXCLUSIV | Cele trei adversare care o încurcă cel mai mult pe Simona Halep. Antrenorul anunță: "Ele nu-i plac deloc!"

LIVE BLOG US Open, ziua a 6-a | Halep și "Dragostea din tei" pe Arthur Ashe  Stadium: cerebrală, atentă, Simona câștigă la pas biletul de acces în  săptămâna a doua. Împreună în
LIVE BLOG US Open, ziua a 6-a | Halep și "Dragostea din tei" pe Arthur Ashe Stadium: cerebrală, atentă, Simona câștigă la pas biletul de acces în săptămâna a doua. Împreună în