Coroda regenerator revelatie potaissa turda handball parc natural durere de cap singur

TurdaNews - Handbal: Juniorii IV de la Potaissa Turda au câștigat  euroregiunea și s-au calificat mai departe
TurdaNews - Handbal: Juniorii IV de la Potaissa Turda au câștigat euroregiunea și s-au calificat mai departe

Potaissa Turda | Sumar

Potaissa Turda - CSM București 28-27 // Scandal la Turda și arbitraj care a  lăsat de dorit!
Potaissa Turda - CSM București 28-27 // Scandal la Turda și arbitraj care a lăsat de dorit!

Sponsorul echipei AHC Potaissa Turda – CIA Aboliv

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Handbal masculin: Steaua Bucureşti - Potaissa... | News.ro

European Handball Federation - AHC Potaissa Turda

Handbal masculin: Potaissa Turda, eliminată din EHF European Cup | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda, eliminată din EHF European Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Potaissa Turda s-a impus, pe teren propriu, în fața sucevenilor

Vine a doua finală? Potaissa Turda a obținut un rezultat bun de calificare  în manșa tur cu IBV Vestmannaeyjar, în semifinalele Cupei Challenge
Vine a doua finală? Potaissa Turda a obținut un rezultat bun de calificare în manșa tur cu IBV Vestmannaeyjar, în semifinalele Cupei Challenge

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa Turda – Handbal Mania

BSV Bern – Potaissa Turda, scor 33-36, în optimile Challenge Cup la handbal  masculin
BSV Bern – Potaissa Turda, scor 33-36, în optimile Challenge Cup la handbal masculin

Handbal masculin: CSM Constanţa şi Potaissa... | News.ro

Selecție pentru echipele de copii și juniori - AHC Potaissa Turda - Ziarul  21
Selecție pentru echipele de copii și juniori - AHC Potaissa Turda - Ziarul 21

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

AHC Potaissa Turda va infiinta 3 grupe de HANDBAL FEMININ | inTurda.ro

AHC Potaissa Turda - Cele mai Noi Știri | Libertatea

AHC Potaissa Turda | Turda

Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua  repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro
Potaissa Turda - Steaua | Steliștii au revenit spectaculos în a doua repriză și s-au impus! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro

Turneu de handbal feminin la Turda - Ziarul 21

Romanian handball team AHC Potaissa Turda win Men's Challenge Cup | Romania  Insider
Romanian handball team AHC Potaissa Turda win Men's Challenge Cup | Romania Insider

Turda are campioni! Echipa de juniori III a clubului de handbal AHC Potaissa  in parteneriat cu Liceul Teoretic Liviu Rebreanu Turda a câștigat titlul  național, aducând astfel in premieră medaliile de aur
Turda are campioni! Echipa de juniori III a clubului de handbal AHC Potaissa in parteneriat cu Liceul Teoretic Liviu Rebreanu Turda a câștigat titlul național, aducând astfel in premieră medaliile de aur