ochi piper Grad Celsius medalii cluj napoca introduce Suspect A caror

Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo  de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo de la Cluj-Napoca

Judo: România a câştigat trei medalii de aur şi una de argint în prima zi a  Cupei Europene de juniori de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Judo: România a câştigat trei medalii de aur şi una de argint în prima zi a Cupei Europene de juniori de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a cucerit 29 de medalii la Campionatul Balcanic de atletism în aer  liber pentru seniori de la Cluj Napoca 2020! - Federatia Romana de Atletism
România a cucerit 29 de medalii la Campionatul Balcanic de atletism în aer liber pentru seniori de la Cluj Napoca 2020! - Federatia Romana de Atletism

A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De  Râmnic
A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De Râmnic

Ziua de Cluj | Judo: Românii au cucerit alte patru medalii de bronz la Cluj- Napoca

Record de medalii pentru halterofilii clujeni

Medalie-30 de ani de la eliberarea romaniei de sub dominatia fascista Cluj- Napoca • OLX.ro

Scrimă: trei medalii pentru sportivii Coronei, la Cupa de Vară de la Cluj  Napoca - Stiri Brasov - News Brasov
Scrimă: trei medalii pentru sportivii Coronei, la Cupa de Vară de la Cluj Napoca - Stiri Brasov - News Brasov

O geantă plină de medalii și amintiri. Asta a luat cu ea o mamă din Ucraina  | UNICEF Romania
O geantă plină de medalii și amintiri. Asta a luat cu ea o mamă din Ucraina | UNICEF Romania

Universitatea „Ştefan cel Mare” din Suceava a obținut trei medalii de aur  și o medalie de argint la EUROINVENT - EduManager
Universitatea „Ştefan cel Mare” din Suceava a obținut trei medalii de aur și o medalie de argint la EUROINVENT - EduManager

8 medalii pentru atletii ploiesteni la Campionatele Internationale de la Cluj  Napoca - InfoPloiestiCity
8 medalii pentru atletii ploiesteni la Campionatele Internationale de la Cluj Napoca - InfoPloiestiCity

Medalie FC Rapid personalizată cu nume și mesaj | StarGift.ro

FOTO. Sportivii clujeni, val de medalii obținute la Campionatul European de  Karate din Florența (Italia) - Cluj24.ro
FOTO. Sportivii clujeni, val de medalii obținute la Campionatul European de Karate din Florența (Italia) - Cluj24.ro

România a cucerit 15 medalii la Cupa Europeană de juniori de la Cluj-Napoca  | Stiri Diaspora
România a cucerit 15 medalii la Cupa Europeană de juniori de la Cluj-Napoca | Stiri Diaspora

Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar  de Înot - cluju.ro
Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar de Înot - cluju.ro

Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de  bronz au fost
Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de bronz au fost

Două medalii de aur și una de bronz pentru România

10 medalii la “Memorialul Cluj-Napoca” şi “Ziua Mondială a Atletismului” -  Graiul Maramureșului
10 medalii la “Memorialul Cluj-Napoca” şi “Ziua Mondială a Atletismului” - Graiul Maramureșului

7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de  Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures
7 medalii câștigate de sportivii lui Dan Goron la Campionatul European de Taekwon-do I.T.F. Cluj-Napoca - Ziarul de Maramures

31 de medalii de aur pentru dansatorii turdeni, la Concursul Național -  Transilvania Dance Open Cluj Napoca
31 de medalii de aur pentru dansatorii turdeni, la Concursul Național - Transilvania Dance Open Cluj Napoca

Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la  Cluj-Napoca - argeşSPORT
Cinci medalii pentru judoka de la FC Argeş/CSM Piteşti la naţionalul de la Cluj-Napoca - argeşSPORT

FOTO. România, pe locul doi la medalii la Openul European de JUDO de la Cluj -Napoca - Cluj24.ro

Gimnastică ritmică: Amalia Lică, medalie de ARGINT la Mondialele de  junioare de la Cluj-Napoca - Eurosport
Gimnastică ritmică: Amalia Lică, medalie de ARGINT la Mondialele de junioare de la Cluj-Napoca - Eurosport

Speranțe pentru medalii la „naționalele” de patinaj pe role de la Cluj- Napoca

Noi medalii de aur, obținute de sportivi din Alba Iulia, la Campionatele  naționale de orientare în alergare - Alba24
Noi medalii de aur, obținute de sportivi din Alba Iulia, la Campionatele naționale de orientare în alergare - Alba24