Faceți un picnic Oraș Sclipire meci fotbal u cluj admin Conştient Deţinere

FCSB scapă victoria cu U Cluj, după o repriză secundă modestă a  roș-albaștrilor. Mitrea le-a dat „stingerea”!
FCSB scapă victoria cu U Cluj, după o repriză secundă modestă a roș-albaștrilor. Mitrea le-a dat „stingerea”!

FCSB - U Cluj 2-2 | Universitatea Cluj, echipa finalului de meci.  FCSB,egalată de două ori,pierde primele puncte acasă - Eurosport
FCSB - U Cluj 2-2 | Universitatea Cluj, echipa finalului de meci. FCSB,egalată de două ori,pierde primele puncte acasă - Eurosport

Adrian Șut, declarație dezolantă după meciul cu ”U” Cluj: ”Nu mă bucur, e  inutil” | Sport.ro
Adrian Șut, declarație dezolantă după meciul cu ”U” Cluj: ”Nu mă bucur, e inutil” | Sport.ro

Live Video&Text | FCSB – Universitatea Cluj, Live Video, 21;00, Digi Sport  1. Elevii lui Charalambous, lideri în SuperLiga
Live Video&Text | FCSB – Universitatea Cluj, Live Video, 21;00, Digi Sport 1. Elevii lui Charalambous, lideri în SuperLiga

Universitatea Craiova, egalată în prelungiri de U Cluj! Punct obținut in  extremis de ardeleni - Eurosport
Universitatea Craiova, egalată în prelungiri de U Cluj! Punct obținut in extremis de ardeleni - Eurosport

Surpriză uriașă în echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu U Cluj |  Sport.ro
Surpriză uriașă în echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu U Cluj | Sport.ro

FCSB - U Cluj 2-2. Tensiune maximă, fotbal puțin. FCSB, doar un punct cu U  Cluj. Fanii i-au fluierat pe jucători la final. Cum arată acum clasamentul  - Playsport
FCSB - U Cluj 2-2. Tensiune maximă, fotbal puțin. FCSB, doar un punct cu U Cluj. Fanii i-au fluierat pe jucători la final. Cum arată acum clasamentul - Playsport

Deşi a marcat, Dawa a fost personajul negativ al unei faze cheie din meciul  cu ”U” Cluj. ”La fotbal nu există aşa ceva”/ ”Zici că e la hochei” |  EXCLUSIV
Deşi a marcat, Dawa a fost personajul negativ al unei faze cheie din meciul cu ”U” Cluj. ”La fotbal nu există aşa ceva”/ ”Zici că e la hochei” | EXCLUSIV

Preferații lui Becali, printre cei mai slabi în FCSB - U Cluj » Doar un  jucător roș-albastru s-a remarcat
Preferații lui Becali, printre cei mai slabi în FCSB - U Cluj » Doar un jucător roș-albastru s-a remarcat

FCSB a vândut până sâmbătă dimineață 5.500 de bilete pentru meciul cu Universitatea  Cluj
FCSB a vândut până sâmbătă dimineață 5.500 de bilete pentru meciul cu Universitatea Cluj

FC Universitatea Cluj | Cluj-Napoca

VIDEO. Rezumatul meciului dintre FCSB și Universitatea Cluj, scor final  2-2. - E fain la Cluj!
VIDEO. Rezumatul meciului dintre FCSB și Universitatea Cluj, scor final 2-2. - E fain la Cluj!

Universitatea Cluj - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și  clasament
Universitatea Cluj - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

FCSB - U Cluj, Live Video Online, în etapa a 11-a din Superliga

AS FC Universitatea Cluj | Rezultate, meciuri, puncte și clasament

Revin piesele “grele” la FCSB. Cum ar putea arăta primul 11 în meciul cu Universitatea  Cluj
Revin piesele “grele” la FCSB. Cum ar putea arăta primul 11 în meciul cu Universitatea Cluj

Alex Chipciu, momente inedite în timpul meciului FCSB - U Cluj

Exclusiv | Ion Crăciunescu i-a dat dreptate lui MM Stoica: FCSB ar fi  trebuit să primească două penalty-uri în meciul cu U Cluj
Exclusiv | Ion Crăciunescu i-a dat dreptate lui MM Stoica: FCSB ar fi trebuit să primească două penalty-uri în meciul cu U Cluj

Video | CSA Steaua – U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa  României
Video | CSA Steaua – U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa României

Victorie pentru U Cluj într-un meci amical – ziarulfaclia.ro

Cele mai mari probleme identificate de Elias Charalambous după FCSB - U Cluj  2-2!
Cele mai mari probleme identificate de Elias Charalambous după FCSB - U Cluj 2-2!

Gol de Doamne ferește în FCSB - U Cluj! | VIDEO

Gol bizar marcat de Joyskim Dawa în FCSB - U Cluj » Camerunezul a deschis  scorul la finalul unei faze încâlcite
Gol bizar marcat de Joyskim Dawa în FCSB - U Cluj » Camerunezul a deschis scorul la finalul unei faze încâlcite

Meci spectaculos în Cupa României. „U” Cluj a bătut Steaua București cu  scorul de 3-1
Meci spectaculos în Cupa României. „U” Cluj a bătut Steaua București cu scorul de 3-1

Bogdan Mitrea, eroul lui U Cluj în meciul cu FCSB: "E a treia oară când le  dau gol. Mă bucur de fiecare dată" - Antena Sport
Bogdan Mitrea, eroul lui U Cluj în meciul cu FCSB: "E a treia oară când le dau gol. Mă bucur de fiecare dată" - Antena Sport