Home

sfaturi Microb Uganda juventus bologna digi sport capodopera litru promovare

Video | Liga Campionilor | Juve - Atletico 3-0 şi City - Schalke 7-0.  Ronaldo îi califică pe bianconeri în sferturi, cu un hat-trick de senzație
Video | Liga Campionilor | Juve - Atletico 3-0 şi City - Schalke 7-0. Ronaldo îi califică pe bianconeri în sferturi, cu un hat-trick de senzație

VIDEO Real - Juventus 1-1. "Bătrâna Doamnă" a eliminat deţinătoarea  trofeului
VIDEO Real - Juventus 1-1. "Bătrâna Doamnă" a eliminat deţinătoarea trofeului

Video | Bologna - Juventus 0-2! Victoria campioanei pune presiune pe Lazio.  Eurogolul lui Dybala
Video | Bologna - Juventus 0-2! Victoria campioanei pune presiune pe Lazio. Eurogolul lui Dybala

Weekend european 30 septembrie - 3 octombrie. Real Madrid - Osasuna 1-1.  "Galacticii" pierd primele puncte și locul 1. Benzema a ratat un penalty.  Video - Fanatik.ro
Weekend european 30 septembrie - 3 octombrie. Real Madrid - Osasuna 1-1. "Galacticii" pierd primele puncte și locul 1. Benzema a ratat un penalty. Video - Fanatik.ro

Cristiano Ronaldo, golul 700 la echipele de club. Barcelona, victorie  chinuită cu Celta Vigo. Toate rezultatele zilei. Video - Fanatik.ro
Cristiano Ronaldo, golul 700 la echipele de club. Barcelona, victorie chinuită cu Celta Vigo. Toate rezultatele zilei. Video - Fanatik.ro

Video | Juventus - Bologna 2-0. Campioana câștigă fără emoții și se apropie  de liderul Milan. Drăgușin, rezervă
Video | Juventus - Bologna 2-0. Campioana câștigă fără emoții și se apropie de liderul Milan. Drăgușin, rezervă

Juventus, primă repriză irezistibilă și debut perfect în noul sezon al  Serie A
Juventus, primă repriză irezistibilă și debut perfect în noul sezon al Serie A

Video | Juventus - Bologna 2-1. Cristiano Ronaldo e de neoprit. A dat  recital din nou
Video | Juventus - Bologna 2-1. Cristiano Ronaldo e de neoprit. A dat recital din nou

Video | live video juventus bologna 2-0

Juventus l-a contactat de urgenţă pe impresarul lui Ronaldo. Cum vrea să  rezolve scandalul declanşat de CR7
Juventus l-a contactat de urgenţă pe impresarul lui Ronaldo. Cum vrea să rezolve scandalul declanşat de CR7

Video | Juventus – Bologna 1-1. Bianconerii au obținut remiza în  prelungiri, după ce oaspeții au evoluat 15 minute în 9 jucători
Video | Juventus – Bologna 1-1. Bianconerii au obținut remiza în prelungiri, după ce oaspeții au evoluat 15 minute în 9 jucători

Video | Juventus – Atletico Madrid 3-0! Seară istorică pentru Ronaldo

Weekend european, 25-28 august. Kane, „dublă” în Bayern - Augsburg 3-1.  Victorie pentru Boloni! Toate rezultatele de duminică - Fanatik.ro
Weekend european, 25-28 august. Kane, „dublă” în Bayern - Augsburg 3-1. Victorie pentru Boloni! Toate rezultatele de duminică - Fanatik.ro

juventus bologna 2-1 - Citeste toate articolele despre juventus bologna 2-1

Serie A - stiri din Serie A, noutati si rezultate din campionatul Italiei  la fotbal - Digi Sport
Serie A - stiri din Serie A, noutati si rezultate din campionatul Italiei la fotbal - Digi Sport