Stop tarif trist jocuri fotbal penalty spania Cioară Karu Risipi

Vamos a Kiev". Spania îşi va apăra titlul după ce a trecut de Portugalia,  după loteria penalty-urilor, în semifinalele Euro 2012
Vamos a Kiev". Spania îşi va apăra titlul după ce a trecut de Portugalia, după loteria penalty-urilor, în semifinalele Euro 2012

Zi magnifică la Euro 2020: Spania - Croația 5-3, Franța - Elveția 3-3 (4-5  la penalty-uri)! Ambele au trecut prin 0-1, 3-1, 3-3. Un autogol antologic,  un penalty ratat și o bară în minutul 90+4! - Ziariștii
Zi magnifică la Euro 2020: Spania - Croația 5-3, Franța - Elveția 3-3 (4-5 la penalty-uri)! Ambele au trecut prin 0-1, 3-1, 3-3. Un autogol antologic, un penalty ratat și o bară în minutul 90+4! - Ziariștii

PENALTY SHOOTERS 2 joc online | POMU Jocuri

Alt film, acelasi scenariu! Spania se incurca din nou si tremura pentru  calificarea in optimi! Moreno a ratat penalty-ul care putea aduce victoria!  Aici ai ce s-a intamplat in Spania 1-1 Polonia
Alt film, acelasi scenariu! Spania se incurca din nou si tremura pentru calificarea in optimi! Moreno a ratat penalty-ul care putea aduce victoria! Aici ai ce s-a intamplat in Spania 1-1 Polonia

Șoc la Mondiale! Degeaba și-au aranjat spaniolii traseul spre semifinale:  au evitat Croația și Brazilia, dar i-a eliminat Marocul! Ibericii n-au  marcat niciun gol în 120 de minute și din 3 penalty-uri.
Șoc la Mondiale! Degeaba și-au aranjat spaniolii traseul spre semifinale: au evitat Croația și Brazilia, dar i-a eliminat Marocul! Ibericii n-au marcat niciun gol în 120 de minute și din 3 penalty-uri.

Spania moare la penalty-uri!" Reacțiile presei iberice după eliminarea  echipei lui Luis Enrique din optimi la Mondial - Eurosport
Spania moare la penalty-uri!" Reacțiile presei iberice după eliminarea echipei lui Luis Enrique din optimi la Mondial - Eurosport

Scandal mare în Spania! Arbitrul VAR, Pol van Boekel, a dictat penalty  pentru Roma, după ce a privat Barcelona de un 11 m
Scandal mare în Spania! Arbitrul VAR, Pol van Boekel, a dictat penalty pentru Roma, după ce a privat Barcelona de un 11 m

Spania - Italia, prima semifinală a EURO 2020. Squadra Azzurra a învins  Belgia cu 2-1 | Digi24
Spania - Italia, prima semifinală a EURO 2020. Squadra Azzurra a învins Belgia cu 2-1 | Digi24

FOTO Spania a contraatacat! Prestație execrabilă a arbitrului iberic  Alejandro Hernandez, care n-a dat 3 penalty-uri pentru România în prima  repriză
FOTO Spania a contraatacat! Prestație execrabilă a arbitrului iberic Alejandro Hernandez, care n-a dat 3 penalty-uri pentru România în prima repriză

Incredibil! Portarul Angliei știa că va apăra un penalty în finala U21. Ce  le-a spus colegilor înainte de meci - Eurosport
Incredibil! Portarul Angliei știa că va apăra un penalty în finala U21. Ce le-a spus colegilor înainte de meci - Eurosport

Surpriză în optimi: Spania a fost eliminată de la Cupa Mondială 2022 de  Maroc | Digi24
Surpriză în optimi: Spania a fost eliminată de la Cupa Mondială 2022 de Maroc | Digi24

Editorial Cornel Dinu. Optimile CM Qatar 2022, între „jocuri” și surprize.  Germania acasă, Spania, Franța, Portugalia și Brazilia bătute, încurcate  mai sunt și căile fotbalului mondial - Fanatik.ro
Editorial Cornel Dinu. Optimile CM Qatar 2022, între „jocuri” și surprize. Germania acasă, Spania, Franța, Portugalia și Brazilia bătute, încurcate mai sunt și căile fotbalului mondial - Fanatik.ro

Spania - Polonia 1-1. Spania ratează un penalty și șansa de a câștiga  primul său meci la EURO 2020
Spania - Polonia 1-1. Spania ratează un penalty și șansa de a câștiga primul său meci la EURO 2020

Surpriză mare la Mondiale! Spania, eliminată de Maroc la penalty-uri -  Obiectiv de Suceava
Surpriză mare la Mondiale! Spania, eliminată de Maroc la penalty-uri - Obiectiv de Suceava

Surpriza uriasa la Mondial: Maroc a eliminat Spania si s-a calificat...

Campionatul Mondial din Qatar: Brazilia, spectacol contra Coreei de Sud.  Croația, calificare la penalty-uri
Campionatul Mondial din Qatar: Brazilia, spectacol contra Coreei de Sud. Croația, calificare la penalty-uri

CUPA MONDIALĂ DE PENALTY - Joaca-l gratis pe Gombis.ro!

EURO 2020. Prima semifinală a fost decisă la penalty-uri! Italia își  așteaptă adversara - Eurosport
EURO 2020. Prima semifinală a fost decisă la penalty-uri! Italia își așteaptă adversara - Eurosport

Eroii Africii! Marocanii sunt în sferturi! Spania, trimisă acasă după un  meci dramatic decis la penalty-uri!
Eroii Africii! Marocanii sunt în sferturi! Spania, trimisă acasă după un meci dramatic decis la penalty-uri!

Spania a fost eliminată de Maroc, la penalty-uri, în optimile de finală ale  Campionatului Mondial
Spania a fost eliminată de Maroc, la penalty-uri, în optimile de finală ale Campionatului Mondial

Italia E Prima Finalistă De La Euro, După Ce A învins Spania La Penalty-uri  | Libertatea
Italia E Prima Finalistă De La Euro, După Ce A învins Spania La Penalty-uri | Libertatea

Spania - Croația 1-0. România este eliminată de la EURO U 21 după victoria  ibericilor. Rezultatele și programul grupei - Playsport
Spania - Croația 1-0. România este eliminată de la EURO U 21 după victoria ibericilor. Rezultatele și programul grupei - Playsport

Maroc a eliminat Spania la penalty-uri și s-a calificat în sferturile  Campionatului Mondial - Lumea Presei
Maroc a eliminat Spania la penalty-uri și s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial - Lumea Presei

Spania - Rusia, meci decis de ruleta rusească. Ibericii merg acasă după o  înfruntare în care au
Spania - Rusia, meci decis de ruleta rusească. Ibericii merg acasă după o înfruntare în care au

România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat  ocazii monumentale în prelungiri
România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat ocazii monumentale în prelungiri

Digi Sport - Revoltă în Spania, după ce Real Madrid a fost... | Facebook

CM 2022 | Spania, în stare de şoc după eliminarea de la Mondial! Reacţia  presei după şocul cu Maroc, din optimile de finală - Antena Sport
CM 2022 | Spania, în stare de şoc după eliminarea de la Mondial! Reacţia presei după şocul cu Maroc, din optimile de finală - Antena Sport

Spania A Câștigat Finala Campionatului Mondial De Fotbal Feminin. Victorie  La Limită în Fața Angliei | Libertatea
Spania A Câștigat Finala Campionatului Mondial De Fotbal Feminin. Victorie La Limită în Fața Angliei | Libertatea