Home

om de zapada desfundat Conac fotbal cehia liga 2 Măgar A sublinia psihologic

Tricolorii U17, învinși în prelungiri în amicalul contra Cehiei | Federația  Română de Fotbal
Tricolorii U17, învinși în prelungiri în amicalul contra Cehiei | Federația Română de Fotbal

Poli Timișoara a retrogradat din Liga 2. Rezultatele din play-out și  clasamentele
Poli Timișoara a retrogradat din Liga 2. Rezultatele din play-out și clasamentele

VIDEO FRF.tv | România U17 termină la egalitate, scor 1-1, al doilea meci  amical cu Cehia U17 | Federația Română de Fotbal
VIDEO FRF.tv | România U17 termină la egalitate, scor 1-1, al doilea meci amical cu Cehia U17 | Federația Română de Fotbal

România U 20 - Cehia U 20 2-0. Curelea debutează cu o victorie pe banca  tricolorilor mici - Playsport
România U 20 - Cehia U 20 2-0. Curelea debutează cu o victorie pe banca tricolorilor mici - Playsport

România a fost învinsă de Cehia cu 2-1, într-un meci amical - Sport Alert

Cehia are o nouă campioană la fotbal după nouă ani

România U17 a pierdut și „revanșa” cu Cehia! Eșec clar pentru selecționata  lui Nicolae Roșca
România U17 a pierdut și „revanșa” cu Cehia! Eșec clar pentru selecționata lui Nicolae Roșca

România U20 - Cehia U20, amical la Voluntari, live

România U20 - Cehia U20 2-0 | Tricolorii succes în noul sezon al Elite  League. Curelea debutează cu dreptul - Eurosport
România U20 - Cehia U20 2-0 | Tricolorii succes în noul sezon al Elite League. Curelea debutează cu dreptul - Eurosport

Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi  rezultatele
Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi rezultatele

Fotbal: Spania, lider în Liga Naţiunilor după victoria cu Cehia (2-0) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Spania, lider în Liga Naţiunilor după victoria cu Cehia (2-0) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | România - Cehia 1-2. Victorie pentru oaspete, după o a doua repriză  excelentă
Video | România - Cehia 1-2. Victorie pentru oaspete, după o a doua repriză excelentă

România U20, înfrângere în partida amicală cu Cehia U20

VIDEO | Franţa - Irlanda 2-0, gol superb marcat de Tchouameni! Serbia -  Ungaria 1-2 şi Olanda - Grecia 3-0. Golul serii a venit din partida Cehia -  Albania
VIDEO | Franţa - Irlanda 2-0, gol superb marcat de Tchouameni! Serbia - Ungaria 1-2 şi Olanda - Grecia 3-0. Golul serii a venit din partida Cehia - Albania

România U20, debut excelent în Elite League, după victoria cu 2-0 în fața  Cehiei U20! Eduard Radaslavescu și Doru Andrei au decis partida de la  Târgoviște
România U20, debut excelent în Elite League, după victoria cu 2-0 în fața Cehiei U20! Eduard Radaslavescu și Doru Andrei au decis partida de la Târgoviște

FOTO Fetele de la FC Hermannstadt, pe locul patru în Liga 2 - Obiectiv  măreț pentru sezonul viitor
FOTO Fetele de la FC Hermannstadt, pe locul patru în Liga 2 - Obiectiv măreț pentru sezonul viitor

Video | România U20 - Cehia U20 2-0. Micii ”tricolori”, debut cu victorie  în Elite League
Video | România U20 - Cehia U20 2-0. Micii ”tricolori”, debut cu victorie în Elite League

România U20 - Cehia U20 2-0. România U20 câștigă duelul cu selecționata  similară a Cehiei prin golurile lui Eduard Radaslavescu și Doru Andrei! |  Sport.ro
România U20 - Cehia U20 2-0. România U20 câștigă duelul cu selecționata similară a Cehiei prin golurile lui Eduard Radaslavescu și Doru Andrei! | Sport.ro

Fotbal: Spania, lider în Liga Naţiunilor după victoria cu Cehia (2-0) |  replicaonline.ro
Fotbal: Spania, lider în Liga Naţiunilor după victoria cu Cehia (2-0) | replicaonline.ro