Ieși istorie liberal dinamo steaua scor Planetă Cărucior Orb

Scor de neprezentare în marele derby Dinamo - Steaua. Toate golurile, în  ultimul sfert de oră
Scor de neprezentare în marele derby Dinamo - Steaua. Toate golurile, în ultimul sfert de oră

Steaua Bucuresti - Dinamo Bucuresti, 8-0 (2-0) - Steaua Liberă

VIDEO | Dinamo - Steaua 1-2. Elevii lui Oprița reușesc remontada în fața  unui public superb - Playsport
VIDEO | Dinamo - Steaua 1-2. Elevii lui Oprița reușesc remontada în fața unui public superb - Playsport

Dinamo - FCSB, scor 2-1. Meciul a fost oprit de două ori, un jucător a  ajuns la spital - Stirileprotv.ro
Dinamo - FCSB, scor 2-1. Meciul a fost oprit de două ori, un jucător a ajuns la spital - Stirileprotv.ro

Cea mai mare diferență de scor în eternul derby Steaua - Dinamo. Video

Dinamo a cucerit Supercupa României la handbal. A reușit să învingă Steaua  cu un scor zdrobitor VIDEO - Playsport
Dinamo a cucerit Supercupa României la handbal. A reușit să învingă Steaua cu un scor zdrobitor VIDEO - Playsport

VIDEO. DINAMO-STEAUA 1-3. Dinamo readuce Steaua în lupta pentru titlu |  Digi24
VIDEO. DINAMO-STEAUA 1-3. Dinamo readuce Steaua în lupta pentru titlu | Digi24

Dinamo București - Steaua București, 1-9 (0-6) - Steaua Liberă

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 3-0,... | News.ro

Dinamo - Steaua 3-0, în Liga 2 - spotmedia.ro

Se reînnoadă tradiția meciurilor Dinamo-Steaua „Eternul derby” s-a mutat în  Liga 2
Se reînnoadă tradiția meciurilor Dinamo-Steaua „Eternul derby” s-a mutat în Liga 2

VIDEO FCSB - Dinamo 6-0! Rezultat istoric obţinut de echipa lui Iordănescu!  'Câinii' nu au avut nicio şansă după eliminarea lui Filip
VIDEO FCSB - Dinamo 6-0! Rezultat istoric obţinut de echipa lui Iordănescu! 'Câinii' nu au avut nicio şansă după eliminarea lui Filip

Dinamo - CSA Steaua 3-0 » „Câinii” s-au revanșat în fața rivalilor și speră  la promovarea directă!
Dinamo - CSA Steaua 3-0 » „Câinii” s-au revanșat în fața rivalilor și speră la promovarea directă!

CSA Steaua - Dinamo 2-0, derby incendiar în Ghencea

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

STEAUA a învins DINAMO, scor 3-1, în derbiul etapei a XIV-a a Ligii I

LIVETEXT: Dinamo-Steaua(FCSB). Rezultat LIVE | DCNews

Video | Dinamo – CSA Steaua 1-2. Elevii lui Daniel Oprița se impun, după ce  "câinii" au deschis scorul
Video | Dinamo – CSA Steaua 1-2. Elevii lui Daniel Oprița se impun, după ce "câinii" au deschis scorul

Dinamo - Steaua 3-0! Ghezali, Giafer și Bani i-au „mitraliat” pe  „militari”! „Câinii” încă speră la promovarea directă | Sport.ro
Dinamo - Steaua 3-0! Ghezali, Giafer și Bani i-au „mitraliat” pe „militari”! „Câinii” încă speră la promovarea directă | Sport.ro

Steaua–Dinamo 2-0 | Militarii câștigă într-o atmosferă incendiară și  redevin lideri. Câinii, la primul eșec din play-off - Eurosport
Steaua–Dinamo 2-0 | Militarii câștigă într-o atmosferă incendiară și redevin lideri. Câinii, la primul eșec din play-off - Eurosport

VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute!  Grigore și Keșeru au decis derby-ul
VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Campionii au salvat un punct în ultimele minute! Grigore și Keșeru au decis derby-ul

VIDEO | Dinamo – CSA Steaua 3-0. ”Câinii” triumfă categoric în derby-ul  ligii secunde şi visează la promovare
VIDEO | Dinamo – CSA Steaua 3-0. ”Câinii” triumfă categoric în derby-ul ligii secunde şi visează la promovare

Daniel Oprița, categoric: „E Dinamo - Steaua, normal că e Marele Derby!  Chiar și la liga a doua”. Exclusiv - Fanatik.ro
Daniel Oprița, categoric: „E Dinamo - Steaua, normal că e Marele Derby! Chiar și la liga a doua”. Exclusiv - Fanatik.ro

Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti  s-a parut meciul? - YouTube
Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a parut meciul? - YouTube