Home

paralizie Charles Keasing Chimist cele mai multe turnee de tenis castigate scop transplant Serena

EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care  este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are  trofeele
EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are trofeele

Novak Djokovic luptă doar cu istoria: ce recorduri a bătut după titlul  cucerit la Roland Garros 2023
Novak Djokovic luptă doar cu istoria: ce recorduri a bătut după titlul cucerit la Roland Garros 2023

SPECIAL | Puștoaica de aur a tenisului românesc a devenit jucătoarea cu cele  mai multe titluri câștigate în 2016! Jaqueline Cristian are însă o mare  dezamăgire: "Se pare că nu m-am ridicat
SPECIAL | Puștoaica de aur a tenisului românesc a devenit jucătoarea cu cele mai multe titluri câștigate în 2016! Jaqueline Cristian are însă o mare dezamăgire: "Se pare că nu m-am ridicat

Top 5 jucatori de tenis celebri - argeşSPORT

Djokovic a câştigat turneul ATP de la Adelaide după ce a salvat o minge de  meci
Djokovic a câştigat turneul ATP de la Adelaide după ce a salvat o minge de meci

Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al  titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro
Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand  Slamuri decât mine" - Eurosport
Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand Slamuri decât mine" - Eurosport

Toni Nadal, despre GOAT-ul din tenis: "El e cel mai bine plasat" - Eurosport

Roger Federer: Anuntul privind REVENIREA Asteptata de Toti Fanii Tenisului  | iDevice.ro
Roger Federer: Anuntul privind REVENIREA Asteptata de Toti Fanii Tenisului | iDevice.ro

Topul celor mai bine plătiţi jucători de tenis din lume - Forbes.ro

La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa!  Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! |  Sportivity.ro
La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa! Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! | Sportivity.ro

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Novak Djokovic a setat un nou record de turnee de mare şlem câştigate

Andreea Mitu a câştigat turneul de tenis de la Praga, cel mai important  trofeu din cariera ei | Observatornews.ro
Andreea Mitu a câştigat turneul de tenis de la Praga, cel mai important trofeu din cariera ei | Observatornews.ro

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

AVANCRONICA US OPEN 2019 | Cel mai imprevizibil turneu de Grand Slam din  acest an pe tabloul feminin! Cine e in forma si are mari sanse la trofeu:  situatia Simonei Halep | Sport.ro
AVANCRONICA US OPEN 2019 | Cel mai imprevizibil turneu de Grand Slam din acest an pe tabloul feminin! Cine e in forma si are mari sanse la trofeu: situatia Simonei Halep | Sport.ro

Cei mai bogaţi jucători de tenis din lume - BotosaniNews.ro

Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige  mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la  opinie." | Sport.ro
Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la opinie." | Sport.ro

Cei mai buni jucatori de tenis din toate timpurile | Adevarul Online

Informatii si statistici utile despre primul mare slem al anului, turneul  din Australia! - Unibet Blog RO
Informatii si statistici utile despre primul mare slem al anului, turneul din Australia! - Unibet Blog RO